Paskutiniai įrašai

Puslapiai: [1] 2 3 ... 10
1
Naujienos / Ats: Ventės ragas 2019 vasara
« Paskutinis įrašas sukūrė Eugenijus Kavaliauskas Įrašytas Rugpjūtis 13, 2019, 07:45:54 pm »
Laimonai Jums maišantiems visą svietą atstumas iki Ventės turėtų būti lengvas šeimyninis piknikas.
2
Naujienos / Ats: Ventės ragas 2019 vasara
« Paskutinis įrašas sukūrė Laimonas Šniaukšta Įrašytas Rugpjūtis 12, 2019, 10:42:26 pm »
Klausimų nėra. Reikia planuotis kaip prisistatyti su šeimyna 😁
3
Naujienos / Ats: Ventės ragas 2019 vasara
« Paskutinis įrašas sukūrė Modestas Ruzauskas Įrašytas Liepa 17, 2019, 09:07:10 pm »
4
Naujienos / Ventės ragas 2019 vasara
« Paskutinis įrašas sukūrė Eugenijus Kavaliauskas Įrašytas Liepa 15, 2019, 11:12:41 am »
Sveikučiai.
Visiems sudalyvavusiems noriu padėkoti.
Suprantu, kad visi užsiėme arba aptingę, bet kitu atvėju to gamtiško, fotografinio kolektyvo ir auros neišlaikytume.
Svarbiausia procesas.
Visiems palikėsiu kuo geriausos kloties.
Dar kartą visiems ačiu.****************************************************************
Labukas Gamtos fotografai

Su Vytautu Jusiu paderinau tradicinio susibėgimo laiką - 2019 rugpjūčio 24 diena.
Senbuviai detales žino ir papildomi klausimai neturėtų kilti.

Suvažiavimo priežastis - pasisėdėjimas, šmaikštavimai tarp "partizanų".

Jei kam kils kokie klausimai čia viską išspręsim. 
5
Naujienos / 12'as Birdpix susimatymas Ventės rage
« Paskutinis įrašas sukūrė Eugenijus Kavaliauskas Įrašytas Kovas 29, 2019, 07:09:26 pm »
Labukas kolegos.
Net nežinau ką čia sukurkus, nes per tiek metų viskas žinoma kaip 2X2.
Sekite naujienas.
Mano durnoje galvoje idėjos gimsta spontaniškai.
6
Naujienos / Ats: Valdemaras-prisiduodu
« Paskutinis įrašas sukūrė Eugenijus Kavaliauskas Įrašytas Rugsėjis 20, 2018, 02:40:12 pm »
Variantų yra nemažai.
Pirma tai pasirinkti tinkamą režimą sau ir optikai, nes galimi abu variantai. Kameros šiai dienos turi begales galimybių, kurias nestudijuojant nygrybaujama tiek, kad vėiau tenka grąžinti viską į gamyklinius nustatymus, nes pamiršti ką ir kur nustatei.
2. Nekiekviena kamera adektavati atatinkamam modeliui. Jei 5Ds R turi veidrodžio pekėlimo laikmačio pasirinkimą tai 5D Mark IV neturi ko labai pasigedau. Dėl to pagrindinis arkliukas ir patapo 5Ds R, nes macro srityje tai nepakeičiamas dalykas kai amžinai trūksta šviesos ir įsineša veidrodžio vibracija.
3. Labai svarbus optikos jautrumo faktorius del ko gali kilti fokuso ir ryškumo problemos. Tai vėl nusistatinėja kameroje ir tai reikia bandyti ir ypač dideliam žinio nuotoliui.
4. Pagrindinis patarimas tai imti instrukcija, o ne perversti ją ir šalia pasidėti fototechniką ir pradėti suderinimo darbus, o čia tikrai bus ką veikti.
 Nemeluosiu, daug metų visiškai to nedariau kaip ir nefotografavau į RAW formatą, bet atėjo diena kai pamačiau, kad amžinai kažkas negerai. Žinoma pirmoje eilėje reiktų sau išsikelti užduotis ir taip vieną po kitos jas spręsti. Tik taip susidraugaujama su savo įrankiu, o jis bais galingas.
Tankiai klausdavau savęs už tokie pinigai tame nedideliame fotoaprate, bet kai pažiūrėjau video kaip išardomas 1Dx Mark II supratau, kad tuos įrenginius kuria genialūs inžinieriai ir jei kas nors mums nesigauna tai tik dėl to, kad mūsų rankos išdygusios neš ten... :)

Mintyse pabandykim suvokti ar mes galim kažką bent arti tokio sukurti?

https://youtu.be/aVWr5g-rlFc
7
Naujienos / Ats: Valdemaras-prisiduodu
« Paskutinis įrašas sukūrė Albertas Skirpstas Įrašytas Rugsėjis 20, 2018, 10:56:25 am »
Eugenijus užsiminė apie fotoaparato nustatymus parametrus. Labai įdomu plačiau apie tai sužinoti. Kokius naudojate?
8
Naujienos / Ats: Valdemaras-prisiduodu
« Paskutinis įrašas sukūrė Eugenijus Kavaliauskas Įrašytas Rugsėjis 12, 2018, 05:24:55 pm »
 Geriausia technika ta kurią įvaldai ideliai.
Nikon'ą esu laikęs rankose tik vieną kartą išvykoje, nes tada mano Canon'as be blico dar nesugebėjo atlikti iškeltų užduočių.
Man taip pat po SONY_828 modelio davė palaikyti rankose veidrodinį Canon 20D ir "įsimylėjau" amžiams. Būtų patekęs į rankas Nikon'as neabejotinai būčiau nikonistas.
  Tais tolimais 2000'aisiais Nikon'ui iki Canon'o buvo bais toli, bet laikas bėga. Dabar visi matome kaip kažkada eilinė muilinė SONY stato "по стойке смирно" abu flagmanus, bet ir čia niekas negali pasakyti ar neateis kokia FUJI ir visus padės į vietą. Viską sudėlioja laikas ir technikos įvaldymas.
 Čia tas pats kada paklausiu kolegų kiek procentaliai įvaldę PhotoShopą? Atsakymas daugumos labai liūdnas, nes tai programa sugebanti net neįsivaizduoju ką. Taip ir su fototechnika.
 Praėjusį savaitgalį buvau Palangoje. Krištadūkros sūniaus krikštynose ir sutikau fotografę iš Tauragės. Ji profas, nes fotgrafuoja už pinigus. Bažnyčioje jos paklausiau, o kur "Light SoftBox'ai"? Ji susinepatogino, nes nežinojo kas tai yra. Sakau tai papildomas išorinis apšvietimas. Ji atsakė oi, nedirbu su blicais, nes net nežinau kaip jais naudotis. Ta pati ponia Tauragėje pirma įsigijo Canon 5D Mark IV. Labai norėjau pabandyti ir jos paprašiau. Ji sutiko, bet perspėjau, kad aš eksperimentuosiu ir baigęs grąžinsiu visus parametrus į gamyklinius. Ji vėl oi...... Sako žinai man Broniukas nustatė ir aš fotografuoju nieko nejudindama :) Padėkojau, bet neėmiau. Nesuprantu kam žmonėms tokia technika jei dirba mobilaus telefono lygyje? Čia manau nebepadės nei Nikon'as, nei Canon'as, nei SONY.
 Gal viskas tik dėl piaro?
   
9
Naujienos / Ats: Valdemaras-prisiduodu
« Paskutinis įrašas sukūrė Valdemaras Norkus Įrašytas Rugsėjis 12, 2018, 02:20:43 pm »
Idomus ir issamus atsakymas🤔.Bent jau as sedau ant Nikono,nes labiau ismanatis uz mane man paskaite paskaitele apie pliusus ir minusus abieju kompaniju.Nors kaip pradziamokslis neizvelgiau tada rimtu skyrtumu,nesigailiu kad pasirinkui Nikon😀
10
Naujienos / Ats: Valdemaras-prisiduodu
« Paskutinis įrašas sukūrė Eugenijus Kavaliauskas Įrašytas Rugsėjis 10, 2018, 10:33:01 pm »
 Tikrai ne :)
 Paprasčiausiai esu technokratas, todėl pastoviai stebiu kas naujo techniniame fronte ir kaip nebūtų gaila Canon'as paskutiniiu metu kapitaliai atsiliko. "Geram šokėjui" žinoma tai nebais aktualu, bet daugelyje vietų principo reikalas.
 Lietuvoje deja problematiška profesionalams pačiupinėti realiai fototechnikos naujienas. Tenka skaityti, gaudyti žinutes internete ir daryti išvadas. Viską nesusipirksi, o ypač pabandymui.
 Pavyzdžiui aš naudoju du Canon fotoapratus: Canon 5DMark_IV  ir Canon 5Ds R. Abu kaip ir labai geri, bet kiekvienas turi tai ko neturi kitas. Perkančiam žmogeliui išvis neįmanoma suvokti kas ir kur, o visur 3000€ nekalbant apie optikas.
 Aš ir netik labai daug tikėjomės iš Canon 5DMark IV, bet pastarasis nuvylė, o pinigėliai investuoti. Šiuo metu naudoju jį tik kaip atsarginį.
 Canon 5DsR nerealus agregatas, bet tik profams kurie tikrai žino ką su juo darys, nes nusipirkus jį eiliniam vartojui teks gana nusivilti.
 Nežinau kaip yra su Nikon technika, nes esu pasodintas ant Canon "adatos", bet įtariu ne šventieji puodus lipdo, bėdų turėtų būti ir ten.
Sumoje viskas persidengia programiniu apdirbimo lygiu. Čia vėl Windows ar Apple? PhotoShop ar Lightroom? ACDSee ar Aperture ir taip be galo.
Kiek pastebėjau pačiam tai dar daug braidyti lyg užrištomis akimis. Kuo giliau į mišką tuo daugiau medžių, bet užsidegimas verčia kalnus.
Mokosi visi. Aš ir neišskirtinis. Praktiškai kasdien perverčiu kas naujo ir ką galiu pritaikyti sau. Žinoma kai žinių bagažas nemenkas trukstamų detalių vis mažiau reikia, bet jos tuomet vis sunkiau pasiekiamos, nes tokios informacijos paprasčiausiai nėra arba ja niekas nesidalina. Gaudai po kruopelytę, bet kas nedirba tas nepasiekia rezultato.
Galų gale studijos tai fantastinis dalykas.
Va tokios nedidelės realijos iš mano kiemo :)
Puslapiai: [1] 2 3 ... 10