Birdpix.Lt forumas
May 02, 2024, 06:37:30 pm *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Search Login Register  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: objektyvai  (Read 5276 times)
Albertas Skirpstas
Newbie
*
Offline Offline

Posts: 27



Email
« on: July 10, 2008, 01:00:24 pm »

toks klausimas man iskilo. Galvoju apie L klases canon objektyva  70-200mm. Yra du variantai su IS ir be stabilizatoriaus. Kaip zinia su IS ir kainuoja gerokai brangiau, tai dabar mastau ar tikrai verta, ypac jeigu naudociau monopoda?
Logged
Eugenijus Kavaliauskas
Administrator
Full Member
*****
Offline Offline

Posts: 183

14037410
WWW Email
« Reply #1 on: July 10, 2008, 02:31:05 pm »

EF 70-200/2.8L labai gera technika.
As buvau isigijes be IS, bet pardaviau, nes per puse metu tik viena karta buvau uzdejes naudojimui.
Svarbiausia mano isitikinimu perkant tai apsispresti kam bus naudojamas objektyvas.
Vaizdo stabilizatorius gerokai padeda sviesos trukumo atveju, o jos kaip zinia visada truksta.
Vasaros pas mus neilgos, o visu kitu periodu kaip ir minejau sviesos bus maza.
Jei tik yr galimybe sukrapstyti pinigelius IS'ui tada pasirinkimas vienas - su IS.
Logged
Arunas Eismantas
Guest


Email
« Reply #2 on: July 11, 2008, 09:09:35 am »

IS + monopadas geriausias variantas  Grin
Mano Nikoninis VR tikrai tik padeda  Wink
Logged
Renatas Jakaitis
Guest


Email
« Reply #3 on: July 14, 2008, 01:47:21 pm »

I? praktikos galiu pasakyt kad u? IS tikrai verta papildomai sumokėt, ir nesvarbu kad bus naudojamas su monopodu. Fotografuojant su monopodu IS taip pat reikalingas. IS sistema blogai veikia tik tada kai objektyvas stand?iai pritvirtintas ant trikojo, ?iuo atveju IS naudoti negalima!
?iuo metu visi mano naudojami objektyvai yra su IS, kadangi labiau mėgstu mobilią fotomed?ioklę ir dėl silpnos nugaros ar efektyvesnio darbo nebegaliu tampytis visokių trikojų ar monopodų, čia objektyvai su IS sistema labai praverčia! O kas liečia Canono IS sistemos patikimumą, tai dar nė karto neturėjau problemų, veikia be preikai?tų, nors jau senokai su jais dirbu.
Logged
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.6 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!