Birdpix > Naujienos

Valdemaras-prisiduodu

(1/2) > >>

Valdemaras Norkus:


Laba diena neabejingiems paukščių grožiui,
Mano vardas Valdemaras.Turiu noro prisijungti prie Jūsų įdomios kompanijos ir bandyti padalyvauti maždaug dvidešimt penktuoju.Galvoju kad kompanijoje tobulėti lengviau.Todėl norėtusi kuo daugiau rimtos kritikos(o ne-vėliau aš tau pašnybždėsiu į ausį),diskusijų,nes tikrai nemanau kad esu pasiekęs kokį tai rimtesnį lygį tiek fotografuojant tiek apdirbant nuotraukas.Peržiūrėjau daugumos Jūsų nuotraukas-yra kur stiebtis.Pradėjau fotografuoti būdamas moksleiviu maždaug prieš 37 metus su Smena-2(man virš 50,bet dūšioj dar jaunas),tačiau veidrodiniam fotoaparatui pribrendau apie 2013 metus.Kadangi esu prijaučiantis Nikonui,o dauguma matau Canonistai,tai bus neliūdna :).Šiuo metu fotografuoju su Nikon D4 ir D610(mąstau apie D850 arba D5).Objektyvas paukščiams dažniausiai naudojamas AF-S Nikkor 600mm f4 ED VR.Fotografuoju visur keliaujant darbo ar poilsio metu ,bet dažniausiai Jurbarko rajone ir Baltarusijoje(ten žmona).Mano foto daugiausia galima rasti efoto.lt ir truputi facebuke(Valdemaras Norkus).Kūrybingo visiems darbo!

https://www.efoto.lt/user/57547/nuotraukos

Eugenijus Kavaliauskas:
Labai lux Valdemarai.
Man pasisekė antram Birdpix'ininkui pabendrauti su Tamsta, nes pirmas už "akių užbėgo SADOVNIKAS" :)
Seniai stebiu Jūsų darbus eFoto tinkle. Aplamai mano akis nepriklausomai nuo mano įsitikinimų užkliūva už gerų darbų.
Yr gerų darbų, yr trūkumų, bet kas nedirba, tas nedaro klaidų. Laikas viską sudėlios į savo vietas.
Kas liečia NIKON kontorą tai tikrai būsi ne vienas, o ir laikas įrodė, kad viskas kinta ir Nikon'as aplenkė Canon'ą.
Pas mus nevisos "žvaigždės" mėgsta kritiką, todėl objektyvumas šlubuoja.
Yra kaip yra ir visi mes tik žmonės.

Valdemaras Norkus:
Aciu Eugenijau uz grazius zodzius.Labai nustebino apie Nikona.Turbut specialiai uzvyrei kose! :)

Eugenijus Kavaliauskas:
 Tikrai ne :)
 Paprasčiausiai esu technokratas, todėl pastoviai stebiu kas naujo techniniame fronte ir kaip nebūtų gaila Canon'as paskutiniiu metu kapitaliai atsiliko. "Geram šokėjui" žinoma tai nebais aktualu, bet daugelyje vietų principo reikalas.
 Lietuvoje deja problematiška profesionalams pačiupinėti realiai fototechnikos naujienas. Tenka skaityti, gaudyti žinutes internete ir daryti išvadas. Viską nesusipirksi, o ypač pabandymui.
 Pavyzdžiui aš naudoju du Canon fotoapratus: Canon 5DMark_IV  ir Canon 5Ds R. Abu kaip ir labai geri, bet kiekvienas turi tai ko neturi kitas. Perkančiam žmogeliui išvis neįmanoma suvokti kas ir kur, o visur 3000€ nekalbant apie optikas.
 Aš ir netik labai daug tikėjomės iš Canon 5DMark IV, bet pastarasis nuvylė, o pinigėliai investuoti. Šiuo metu naudoju jį tik kaip atsarginį.
 Canon 5DsR nerealus agregatas, bet tik profams kurie tikrai žino ką su juo darys, nes nusipirkus jį eiliniam vartojui teks gana nusivilti.
 Nežinau kaip yra su Nikon technika, nes esu pasodintas ant Canon "adatos", bet įtariu ne šventieji puodus lipdo, bėdų turėtų būti ir ten.
Sumoje viskas persidengia programiniu apdirbimo lygiu. Čia vėl Windows ar Apple? PhotoShop ar Lightroom? ACDSee ar Aperture ir taip be galo.
Kiek pastebėjau pačiam tai dar daug braidyti lyg užrištomis akimis. Kuo giliau į mišką tuo daugiau medžių, bet užsidegimas verčia kalnus.
Mokosi visi. Aš ir neišskirtinis. Praktiškai kasdien perverčiu kas naujo ir ką galiu pritaikyti sau. Žinoma kai žinių bagažas nemenkas trukstamų detalių vis mažiau reikia, bet jos tuomet vis sunkiau pasiekiamos, nes tokios informacijos paprasčiausiai nėra arba ja niekas nesidalina. Gaudai po kruopelytę, bet kas nedirba tas nepasiekia rezultato.
Galų gale studijos tai fantastinis dalykas.
Va tokios nedidelės realijos iš mano kiemo :)

Valdemaras Norkus:
Idomus ir issamus atsakymas🤔.Bent jau as sedau ant Nikono,nes labiau ismanatis uz mane man paskaite paskaitele apie pliusus ir minusus abieju kompaniju.Nors kaip pradziamokslis neizvelgiau tada rimtu skyrtumu,nesigailiu kad pasirinkui Nikon😀

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją