Birdpix > Naujienos

Andriaus prisistatymas

(1/3) > >>

Andriejus Bagdanovas:
Sveiki,
Esu naujas Birdpix dalyvis Andrius. Noriu prisijungti prie Jūsų bendruomenės, parodyti savo darbus, gauti kritikos, komentarų, taip pat diskutuoti ir tobulėti. Rimčiau į fotografiją pasinėriau ne taip ir seniai – prieš metus. Šiuo metu fotografuoju Canon 5D mark III, optika Canon 400mm f2,8. Pagrinde fotografuoju Utenos rajone. Pirmai pradžiai ir prisistatymui įkeliu kelias nuotraukas. Visos jos darytos Utenos rajone 2017/2018 metais.

Eugenijus Kavaliauskas:
Šaunu Andrius.
Pasirinktas kelias nelengvas, bet atnešantis daug malonių, neišdildomų akimirkų.
Pas mus kolektyvas savitas, bet nemandresnis nei bendras Lietuvoje. Skirtingi charakteriai, išdaigos ir "pasikandžiojimai", todėl sulauksi visko. :)
Tamstos nuotraukos kaip metus užsiimančiu gamtos fotografija ganėtinai geros.
Fototechnika aukščiausios klasės, todėl dabar tik dirbti, o ir sezonas tik pradės įsibėgėti.
Viliuosi kolektyvas nepatingės ir atkreips dėmesį į Tamstos darbus.
Tam kartui tiek.
Sėkmės Andrius fotosezone.

Saulius Karalius:
Man irgi vaizdeliai patinka - jaunystė, entuziazmas ir puiki fototechnika - tai išties geri kriterijai žengti toliau. Pritariu :)

Remigijus Gegelevičius:
Yra kelios priežastys kodėl aš už. Visų pirma, Andriejaus užsidegimas ir pradėti aktyvūs veiksmai, kas tikrai netolimoje ateityje gali duoti labai smagių rezultatų ne tik jam bet ir mums :). Antra, Andriejus perėmė mano objektyvą, su kuriuo labai sunkiai atsisveikinau. Noriu pamatyti ką jis su juo nuveiks. Ir dar vienas dalykas, Utenos apskritis pixo žemėlapyje - didelė tuščia dėmė.

Zita Gasiūnaitė:
Graži pradžia, teikianti vilčių :)

Navigacija

[0] Žinučių sąrašas

[#] Sekantis puslapis

Eiti į pilną versiją